KARNAWAŁ W SZKOLE

Styczeń to czas karnawałowych beztroskich zabaw. Bawią się nie tylko dorośli, ale także dzieci. Również w naszej szkole bale dla uczniów stały się tradycją. Na ten dzień dzieci czekały przez cały rok. 7 stycznia już od rana panował nastrój radosnego oczekiwania, trwały ostatnie gorączkowe przygotowania. Tego dnia lekcje skończyły się wcześniej. Wszyscy byli zachwyceni dekoracją, która przemieniła zwykłą salę w salę balową. Również stroje dzieci były niepowtarzalne. Na parkiecie pojawiły się królewny, wróżki, Batmany, Supermeny i inne postacie z bajek. Dzieci już wcześniej wiedziały, kim będą. Dziewczynki marzyły o długich sukniach, więc z przejęciem szykowały je kilka dni wcześniej. Chłopcy przemienili się w swoich ulubionych bohaterów walczących ze złem. Stroje sprawiły, że dzieci tego dnia wyglądały wyjątkowo. Przebrani nie do poznania podśpiewywały swoje ulubione piosenki grane przez zespół Sonet i szalały na parkiecie pod opieką wychowawców. W salach lekcyjnych mamy zadbały o słodką przekąskę i napoje, aby utrudzeni tancerze mogli zregenerować siły. Nie wiadomo kiedy minęły 2 godziny i zabawa dobiegła końca. Młodsi musieli ustąpić miejsca uczniom z klas IV - VI i tańce zaczęły się od nowa. Aktywność i zaangażowanie uczniów budziły podziw i uznanie. Nie wahali się oni brać udziału nawet w najtrudniejszych konkursach. Dawali z siebie wszystko, starając się wygrywać. W miłej atmosferze czas przeznaczony na zabawę upłynął bardzo szybko.
      Takie zabawy mogłyby odbywać się częściej. Szkoda, że karnawał tak krótko trwa.

Pokaz slajdów

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+