Finał akcji profilaktycznej:

"W poszukiwaniu kwiatu paproci"

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ
ROZWIJAJ SWÓJ TALENT

12 IX w naszej szkole odbyło się podsumowanie kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł - rozwijaj talenty". Uroczystość została przygotowana przy współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania problemów Alkoholowych oraz ze szkołami i gimnazjami z terenu miasta Mińsk Mazowiecki.
     Na spotkanie licznie przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele miasta, dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie mińskich szkół.
     Zebranych gości przywitała pani dyrektor Anna Zalewska. Na wstępie głos zabrali: burmistrz miasta - pan Zbigniew Grzesiak i pani sekretarz - Jadwiga Frelak. Laureatom różnych konkursów, które odbyły się w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" rozdano nagrody. Doceniono również pracę nauczycieli zaangażowanych w przeprowadzenie kampanii wręczjąc im dyplomy. Ponadto każda ze szkół propagujących trzeźwość otrzymała nagrody w postaci sprzętu audiowizualnego ufundowanego przez MKRPA w Mińsku Mazowieckim.
     Główną częścią uroczystości były występy uczniów każdej ze szkół, którzy mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Nie zabrakło też poczęstunku w postaci słodkich ciast, napojów oraz gorącej grochówki.
     Spotkanie było wspaniałą okazją do zaprezentowania uczniowskich talentów. Miła i przyjazna atmosfera sprzyjała integracji.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+