VII Powiatowy Konkurs Matematyczny
klas IV-VI
   Nauczyciele matematyki ze Szkoły Podstawowej nr 6 p. A. Cecotka i L. Blacharska podjęły się organizacji VII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów kl. IV - VI Szkół Podstawowych. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań uczniów i poszerzanie wiedzy matematycznej. Składał się z dwóch etapów: szkolnego i powiatowego. Do pierwszego etapu, który odbył się 12 marca 2009r i przystąpiło 28 szkół z powiatu mińskiego. Drugi etap odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 dnia 25 kwietnia 2009r o godz. 10.00. Przybyłych uczniów, nauczycieli oraz rodziców powitała pani Dyrektor Anna Zalewska. W finale VII Powiatowego Konkursu Matematycznego wzięło udział 58 uczniów w tym 34 z klas czwartych, 18 z klas szóstych i 6 klas piątych.

Zwycięzcy konkursu:

Klasy VI

I miejsce - Daniel Oklesiński SP 2 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. M. Jarzębska

II miejsce- Krzysztof Kosut SP w Siennicy, opiekun p. E. Stachera

III miejsce - Bartosz Bakuła ZS w Stojadłach, opiekun p. G. Chylińska

III miejsce - Jakub Durka SP 2 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. M. Jarzębska

Klasy V

I miejsce - Oliwia Gadomska SP 2 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. A. Rendaszka

II miejsce - Klaudyna Soczewska SP w Siennicy, opiekun p. W. Rogulska

III miejsce - Hanna Młot PSP w Wiciejowie, opiekun p. R. Słodownik

Klasy IV

I miejsce-  Arkadiusz Abramowski SP 2 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. R. Kaczmarek

II miejsce- Adam Domaszewski SP 3 w Sulejówku, opiekun p. H. Gromek

III miejsce- Robert Kaczmarski SP 5 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. T. Schima

III miejsce- Anna Kujszczyk SP w Starej Niedziałce, opiekun p. S. Pałdyna

Składamy podziękowania nauczycielom matematyki szkół podstawowych powiatu mińskiego za przygotowanie dzieci i pracę w komisji konkursowej. Laureatom gratulujemy wiedzy i umiejętności. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni na uroczystym spotkaniu, które odbędzie się w czerwcu w naszej szkole.

Agata Cecotka, Lucyna Blacharska

[Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów] [Rozmiar: 47757 bajtów]

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana