NIE TYLKO DLA PILOTÓW

Pięknego, słonecznego, listopadowego dnia uczniowie klas IIa, IIb i IIIb pod opieką swoich wychowawczyń wybrali się na wycieczkę do Bazy Lotniczej położonej niedaleko Mińska Mazowieckiego.

Pokaz slajdów

Oficer, który był naszym przewodnikiem, oprowadzając grupę po Izbie Tradycji mieszczącej się na terenie koszar, przybliżył zwiedzającym historię jednostki. Warto nadmienić, że historyczne tradycje tej jednostki sięgają 1918 roku i wywodzą się z 7 Eskadry Myśliwskiej im. Tadeusza Kościuszki.
     Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały miniatury myśliwców bojowych, odznaczenia i symbole lotnicze oraz fotografie i mapy upamiętniające szlaki bojowe.

Pokaz slajdów
     Na lotnisku dzieci maiały okazję poznać budowę samolotu i zobaczyć samoloty myśliwskie MIG 29. Była też okazja do robienia sobie zdjęć przy różnych samolotach.
     Ta wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i być może rozbudziła zainteresowania lotnicze.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+