Ognisko i zwiedzanie stadniny w Karolinie
[Rozmiar: 17894 bajtów]
   Tradycyjnie na początku grudnia w klasach gościmy niezwykłego gościa czyli Mikołaja. Wszyscy młodsi uczniowie mogli cieszyć się z jego wizyty. Do każdej klasy zmęczony Mikołaj przyniósł worek prezentów, które sprawiły, że z twarzy dzieci uśmiech tego dnia nie znikał. Dzieci przygotowały w klasach wiersze oraz piosenki dla gościa. Z niecierpliwością będą wyczekiwały jego wizyty za rok.

klasy0 klasa1c klasa1d

galeria_klas_0 galeria_klasy1c

[Rozmiar: 9370 bajtów]

[Rozmiar: 43342 bajtów] [Rozmiar: 44563 bajtów]

W dniu 6 grudnia uczniowie klas młodszych po obejrzeniu przedstawienia "Brzechwolandia", udali się do pobliskiej stadniny koni w Karolinie. Mile spędzili czas przy ognisku i wspólnych zabawach.

[Rozmiar: 40089 bajtów] [Rozmiar: 54127 bajtów]

Po zjedzeniu kiełbasek uczniowie udali się do stajni w celu obserwacji koni. Pracownik-opiekun koni, opowiedział dzieciom o sposobie ich hodowli, odżywianiu, pielęgnacji oraz ujeżdżaniu. Uczniowie obserwowali konie na wybiegu.

[Rozmiar: 44332 bajtów] [Rozmiar: 43943 bajtów] [Rozmiar: 51441 bajtów]

Byli świadkami przygotowania koni do zawodów. Czas spędzony w tak przyjaznym, naturalnym środowisku był dla dzieci dużą atrakcją.

[Rozmiar: 19640 bajtów]
pokaz slajdów

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana