NIEZWYKLI GOŚCIE

29 X na deskach naszej szkolnej sceny wystąpił dziecięco - młodzieżowy zespół z zaprzyjaźnionego miasta Orszy na Białorusi. Nasi rówieśnicy ze wschodu zadziwili wszystkich swym występem. Na niespełna dwie godziny przenieśli nas do zaczarowanego świata pełnego pięknej muzyki, bajecznych strojów i niezwykłych umiejętności. Z przyjemnością obejrzeliśmy układy taneczne i wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu małych a zarazem wielkich artystów. Na szczególne uznanie zasługiwały popisy akrobatyczne dziewcząt. Gorącymi brawami nagradzaliśmy bardzo trudne i pełne uroku układy gimnastyczne z szarfami i obręczami. Poziom tych występów dorównał kunsztowi sztuki cyrkowej i dostarczył nam niezapomnianych wrażeń.

Pokaz slajdów

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+