SPOTKANIE Z POLICJANTEM

w ramach akcji

"BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE"

W związku z realizacją zagadnień dotyczących edukacji komunikacyjnej 22 października zorganizowano imprezę szkolną dla klas I -III i oddziałów "0" pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły".
Na uroczystość zaproszono przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji Wydziału ds. Nieletnich - st. sierżanta Rafała Jarockiego oraz pracownika Sanepid-u w Mińsku Mazowieckim panią Edytę Grabowską.

W trakcie spotkania nie zabrakło różnorodnych konkursów, rywalizacji drużynowych.
W zmaganiach plastycznych zwyciężyli:

Alicja Rojek kl. Ic
Julia Filipiak kl. Ib
Kamila Odziemczyk kl. Ia
Piotr Trzaskoma kl. Id

Klasy III wykazały się dużą znajomością znaków drogowych w zgaduj - zgaduli: "Co to za znak?"

Uczniowie z klas II uświetniły swoimi występami całe spotkanie i udowodniły, że są przygotowane do bezpiecznego i kulturalnego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Nad całością czuwały panie: Grażyna Suchodolska, Renata Krasnodębska i Anna Pessel.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+