ZDROWIE, SPORT I ZABAWA

14 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim Międzyszkolny Konkurs "Zdrowo i bezpiecznie". W bieżącym roku przebiegał on pod hasłem "Ratowniczek pomoże Ci pomóc innym". Wzięli w nim udział uczniowie "Jedynki", "Dwójki", "Piątki", "Szóstki" i Szkoły Podstawowej z Ładzynia.

Konkurs przeznaczony dla uczniów klas I - III miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia, nabywanie umiejętności dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo, a także umiejętność udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Wiele radości przysporzyła dzieciom rywalizacja sportowa przygotowana przez panią Agnieszkę Kraus.

Nad całością czuwały organizatorki konkursu: Grażyna Suchodolska i Janina Piekut.

Najwięcej punktów zdobyły i zajęły równorzędnie pierwsze miejsca drużyny z mińskiej "Dąbrówki" i szkoły z Ładzynia uzyskując po 18 punktów. II miejsce, z liczbą 17 punktów, zdobyli gospodarze konkursu - "Szóstka". Kolejne miejsca przypadły "Piątce" i "Jedynce".

Największą frajdę przyniosły dzieciom liczne nagrody sponsorowane przez miński Sanepid, Dyrekcję i Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 6 i placówkę handlową "Impet - komputery z impetem" w Mińsku Mazowieckim.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu i właściwej postawy zdrowotnej.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+