NIE ŚMIECIMY - SPRZĄTAMY - ZMIENIAMY

Już po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Sprzątanie Świata". Hasło tegorocznej edycji to:"Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". Miało ono uzmysłowić nam potrzebę dbania o nasze środowisko w kategoriach: ograniczenia tworzenia niepotrzebnych odpadów, a tym samym nie zaśmiecania naszej planety, a także zmiany nawyków na przyjaźniejsze środowisku.

Uczniowie jak co roku z entuzjazmem przystąpili do akcji. Posprzątany został teren wokół szkoły a także pobliskie chodniki oraz okolice stadionu "Mazovia".  Mamy nadzieję, że nasi wychowankowie wyniosą z tych zajęć jak najwięcej pozytywnych wartości i będą dbać o środowisko nie tylko w czasie zorganizowanych akcji, ale przede wszystkim na co dzień!