WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH "MÓJ BOHATER"

piłsudskiW ramach obchodów Święta Niepodległości w naszym mieście zorganizowana została ekspozycja prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych pt. "Mój bohater". Dzieła zaprezentowano na wystawie plenerowej na Starym Rynku.

Józef Piłsudski jest naszym bohaterem narodowym. Uczniowie z naszej szkoły przedstawili swojego bohatera w dowolnej technice i formie plastycznej na formacie A3. Najlepsze prace zakwalifikowane zostały na wystawę. 

4     9     11                                                                      

Anna Lubaszka - kl. VI a              Zuzanna Kurdziel - kl. Va            Maja Kołodziejczyk - kl. VIb

            "Inka"                               "Ania z Zielonego wzgórza"               "Jan Paweł II"

14    15

Natasza Żukowska - kl. VIIIb         Anna Król - kl. VIe

"Irena Sendlerowa"                       "Henryk Sienkiewicz"

Podczas akademii z okazji Święta Niepodległości pani dyrektor Anna Zalewska, nauczyciel plastyki p. Małgorzata Tomkiewicz i p. Elżbieta Brygoła wręczyły uczennicom, które wykonały prace, podziękowania i upominki przekazane przez Burmistrza Miasta p. Marcina Jakubowskiego.

10 11 12 13