DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

życzliwość21 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Życzliwości, który miał na celu przypomnienie o tym, jak ważne są miłe słowa, drobne gesty życzliwości i pomocy na co dzień. W ramach akcji, uczniowie klasy VIIb witali wchodzących i rozdawali przy wejściu do szkoły karteczki z miłymi zwrotami.

 

Na korytarzach szkolnych rozwieszono plakaty zachęcające do dobrych uczynków i pomagania innym. Świetlica szkolna przygotowała tablice z informacjami o tym dniu oraz karteczki "zrywki", które można było podarować innym. Przy świetlicy zorganizowano także pocztę życzliwości do której można było wrzucać pozdrowienia dla koleżanek i kolegów. Ponadto szkolny hol i korytarz zdobiły symbolicznie żółte balony a wielu uczniów miało na sobie żółte ubrania lub dodatki.

Akcję przygotowali uczniowie klasy VIIb wraz z wychowawcą, psycholog szkolny Magdalena Sędek oraz nauczyciele świetlicy.

6 4 1 3 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18