200 ROCZNICA URODZIN STANISŁAWA MONIUSZKI - WYBITNEGO KOMPOZYTORA

moniuszko stanislaw 26 i 27 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu muzycznym pt. "Koncert na cztery ręce" przygotowanym przez Miejską Szkołę Artystyczną.  

 

            Tematyka była poświęcona 200 rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki - wielkiego, polskiego kompozytora, dyrygenta, pedagoga, autora pieśni, oper, operetek oraz baletów. Wysłuchaliśmy wielu wspaniałych utworów Stanisława Moniuszki wykonanych przez zdolnych, młodych muzyków MSA oraz ich nauczycieli. Widzowie mieli okazję obcować na żywo z muzyką klasyczną. Wśród artystów odnaleźliśmy naszych utalentowanych absolwentów oraz aktualnych wychowanków.

            Gratulujemy doskonałego występu! Szkole Artystycznej dziękujemy za możliwość uczestniczenia w żywej lekcji muzyki i teatru. Polecamy się w przyszłości:)

3 2 3