KARTKA BOŻONARODZENIOWA BURMISTRZA MIASTA MIŃSK MAZOWIECKI 2019

15Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w miejskim konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową - "Eko kartka". Głównym organizatorem był Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki.

Projekt kartki należało w tym roku wykonać przy wykorzystaniu surowców wtórnych, naturalnych materiałów np. przedmioty z odzysku, makulatury, drewna, sznurków i innych wykorzystywanych powtórnie.

Do konkursu zakwalifikowały się prace: Elizy Grzyb - z kl. VIb, Grzegorza Krzewskiego - z kl. VIb, Mai Kołodziejczyk - z kl. VIb, Nikoli Kędzierskiej - z kl. Va, Leny Szczepankowskiej - z kl. Va, Mai Wasilewskiej - z kl. Vd, Zuzanny Kurdziel - z kl. Va, Amelii Głąbickiej - z kl. VIb, Leny Wójcik - z kl. VIe, Martyny Ratyńskiej - z kl. VIIIb.

W dniu 17. 12. 2019r. w Miejskiej Szkole Artystycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu przez Burmistrza Miasta - p. Marcina Jakubowskiego. W spotkaniu uczestniczyły dwie uczennice - Martyna Ratyńska i Maja Kołodziejczyk wraz z opiekunem - p. Małgorzatą Tomkiewicz. Martyna zajęła II miejsce w kategorii klas V - VIII, a Maja wyróznienie.

Gratulujemy!

19 17 15 14 13