MIEJSKIE SPOTKANIE WIGILIJNE

Szanowni Państwo,

Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki  i Komendantka Hufca ZHP Mazowsze w Mińsku Mazowieckim serdecznie zapraszają na Spotkanie wigilijne i przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju w dniu 20.12.2019r. o godzinie 18.00 na Plac Stary Rynek.  W ramach spotkania: występy artystyczne młodzieży, wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek, jarmark rękodzielniczy samorządów uczniowskich. Będzie nam miło spędzić z Państwem ten przedświąteczny czas.

Serdecznie zapraszamy.

Marcin Jakubowski Burmistrz Miasta i Klaudia Glinka Komendant Hufca

 

Nasza szkoła bierze aktywny udział w wydarzeniu miejskim. Zapraszamy do zakupu stroików bożonarodzeniowych wykonanych przez naszych uczniów. Zarobione przez uczniów pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny.

plakat wigilia 2019 z logami