DZIEŃ BABCI, DZIEŃ DZIADKA W KLASIE I a

12Kochana Babciu!, Kochany Dziadku!

Chcemy Wam dzisiaj wręczyć po kwiatku,

no ale w styczniu żadne nie rosną…

Później przyniesiemy, latem lub wiosną.

 

W Polsce babcie obchodzą swoje święto 21 stycznia, a dziadkowie dzień później, 22 stycznia. Święto dziadków obchodzi się w wielu krajach na świecie, w każdym kiedy indziej. Czasem – jak u nas – babcia i dziadek mają osobne święta, czasem jest to wspólne Święto Dziadków. Wszędzie jednak najważniejsze w tym dniu są spotkania i życzenia, które wnuczki i wnukowie składają swoim kochanym dziadkom.

Dlatego też, 22 stycznia w klasie Ia została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec wręczyły własnoręcznie wykonane laurki z wierszami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe spotkanie i wspólnie spędzone chwile!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20