UWAGA KONKURS!

SIENKIEWICZDrogie Świetliczaki!

Wiemy jak bardzo lubicie nasze konkursy. Niestety obecna sytuacja utrudnia nam organizowanie ich w takiej formie jak dotychczas. Ale znaleźliśmy rozwiązanie! Co roku w związku ze Świętem Patrona Szkoły organizujemy konkurs plastyczny pt. „Portret Henryka Sienkiewicza”. Także w tym roku chcielibyśmy, aby się odbył. Zatem, zapraszamy Was do wykonania, dowolną techniką, portretu patrona naszej szkoły.

Zdjęcie wykonanej pracy prześlijcie na nasz świetlicowy adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  do 29 maja 2020 r. w tytule napiszcie Konkurs – Portret Henryka Sienkiewicza, a w treści wiadomości: Imię, nazwisko i klasę. Wyniki zostaną opublikowane do 12 czerwca 2020r. na stronie internetowej szkoły, a nagrody wręczymy po powrocie uczniów do szkoły.

Temat konkursu plastycznego: Portret Henryka Sienkiewicza

Adresaci konkursu: uczniowie klas 0-8 Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim

Technika pracy: dowolna

Termin nadesłania zdjęcia wykonanej pracy: do 29 maja 2020r.

Adres na, który należy przesłać zdjęcie pracy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kryteria oceny pracy: zgodność z tematem, kreatywność, estetyka              

Zapraszamy do udziału w konkursie, nagrody czekają!