AKCJA CHARYTATYWNA SZKOLNEGO WOLONTARIATU

plakatUwaga, rozpoczęła się ważna akcja charytatywna!

Szkolny wolontariat wraz ze Stowarzyszeniem Odra Niemen Oddział Mazowiecki, we współpracy z fundacją    Nie zapomnij o nas organizuje zbiórkę produktów długoterminowych np. makaron, ryż, kasza, cukier, konserwy, owoce w puszkach, kakao, herbata, kawa, słodycze i chemii np. proszki do prania, środki czystości dla Rodaków i Weteranów na Kresach. Chcemy wspierać krzewienie polskich tradycji i kultury poprzez materialną pomoc polskim rodzinom oraz Kombatantom właśnie na Kresach Wschodnich. Łączy nas historia, wspólny język i wartości.

Liczymy jak zawsze na zaangażowanie i hojność całej szkolnej, szóstkowej społeczności.

Dary prosimy przynosić do sali 217 oraz do gabinetu psychologa.

Akcja trwa do 23 października.

Dołącz do nas, okaż serce!

Szkolny wolontariat