"NAJPIĘKNIEJSZY ZAKĄTEK NASZEJ SZKOŁY" - SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

1W drugiej połowie września 2020 r. nauczyciele biblioteki szkolnej zorganizowali szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Najpiękniejszy zakątek naszej szkoły” adresowany do uczniów klas I – VIII. Na challenge odpowiedziało kilkunastu uczniów, którzy nadesłali wiele zróżnicowanych stylistycznie prac, wykonanych techniką dowolną. Wszystkie rysunki oddawały w pełni tematykę konkursu.

 

Jury w składzie Małgorzata Tomkiewicz, Bożena Swatko i Marzena Król postanowiło docenić pomysłowość i zaangażowanie młodych artystów, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie i zdecydowało się na wyłonienie następujących laureatów:

 

1. miejsce:   Amelia Głąbicka, kl. 7 B

2. miejsce:   Paulina Smużyńska, kl. 7 D

3. miejsce:   Oskar Malinowski, kl. 7 D

 

Wyróżnienia:

 

Anna Król, kl. 7 E

Radosław Radziszewski, kl. 7 D

Marta Bycul, kl. 7 D

Krystian Jankowski, kl. 7 D

Oliwia Konarska, kl. 7 D

 

Konkurs organizowany był w ramach działań dydaktycznych szkoły związanych z jubileuszem XXX-lecia placówki. Udział w nim był okazją do odkrywania młodych talentów. Na laureatów konkursu czekają nagrody w postaci dyplomu i pamiątkowej książki. Wszystkim uczestnikom zmagań składam serdeczne podziękowanie za udział w konkursie, a laureatom i osobom wyróżnionym gratuluję.

 

                                                                                            Bożena Swatko

1 2 4 5 6 7 9 10 8