KONKURS "ŚWIĄTECZNE PIERNIKI"

pierniki MajaUczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez miasto Mińsk Mazowiecki "ŚWIĄTECZNE PIERNIKI".

Informujemy, że autorką zwycięskiej pracy, która została użyta w projekcie kartki świątecznej miasta jest uczennica klasy VIIb MAJA KOŁODZIEJCZYK.

GRATULUJEMY!

Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie płaskiego wypieku z ciasta piernikowego o wymiarach max. 14,8 - 21 cm (format A5) własnoręcznie ozdobionego, przedstawiającego motyw związany ze Świętami Bożego Narodzenia. Technika uzyskania formy piernika jest dowolna: np. wycięcie foremką, ulepienie, odciśnięcie. Technika zdobienia - dowolna. Praca może zawierać logo miasta, bądź miejsce na jego umieszczenie.

Cel konkursu to wyłonienie pracy bądź prac, które zostaną wykorzystane w projekcie kartki bożonarodzeniowej miasta Mińsk Mazowiecki.

Wyróżniene w tym konkursie zdobyła również Milena Kołodziejczyk z klasy IVc, oraz Zofia Szach - z klasy 0a.