WIELKIE PODSUMOWANIE

11Szkolny Wolontariat prężnie działa, jest iskrą zapalną wielu akcji na terenie naszej szósteczki, które kończą się imponującym sukcesem. I tak przedsięwzięcie we współpracy z Polską Akcją Humanitarną polegające na sprzedaży gadżetów PAH-u pozwoliło zebrać 1600 zł. Większość z nas zaopatrzyła się w różowe bądź niebieskie silikonowe bransoletki, które są symbolem naszego zaangażowania w pomoc humanitarną krajom, gdzie trwają konflikty zbrojne. Świadczą o ogromnej empatii nas wszystkich.

Zaledwie cztery dni zajęło naszym uczniom i ich rodzicom upieczenie ok. 40 pysznych ciast, wielu babeczek i innych wykwintnych słodkości, a następnie sprzedanie ich przez Wolontariuszki z klasy 8c. Podniebienia społeczności poczuły rozkosz, a skarbonki zgromadziły bagatela 2450 zł na wsparcie dla naszych ukraińskich przyjaciół przybywających do naszej placówki.

W sumie z obu akcji uzbieraliśmy aż 4050 zł.

Jesteście wspaniali! Dzięki Wam Wolontariusze mogli poczuć smak spełnienia swojej misji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15