WYNIKI MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "PRZYJACIELE ZIEMI"

1 Z okazji Światowego Dnia Ziemi, jaki obchodzimy 22 kwietnia, świetlica szkolna Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieci z klas I-III z mińskich podstawówek. Zadaniem konkursowym było wykonanie plakatu przedstawiającego sposoby, jak można zostać przyjacielem Ziemi. Chodziło o zaprezentowanie działań proekologicznych, jakie dziecko może podjąć, aby zadbać o naszą planetę.

W związku z tym, że poziom atrakcyjności wykonanych prac był bardzo wysoki, jury złożone z nauczycieli świetlicy SP6 postanowiło nagrodzić aż dwanaście prac. Oto wyniki:

MIEJSCE I:

Nadia Piechowicz, kl.3, SP1

Wiktoria Żołądek, kl.1, SP6

MIEJSCE II:

Antonina Dmowska, kl.1, SP6

Maria Kulka, kl.2, SP5

Zofia Szach, kl.1, SP6

MIEJSCE III:

Zuzanna Daniszewska, kl.3, SP6

Wojciech Głąbicki, kl.1, SP6

Michalina Krusiewicz, kl.1, SP6