II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE !!!

1B

Nasi piłkarze nożni z klas młodszych wywalczyli srebrne medale w finale wojewódzkim XXII edycji turnieju

"Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

W tych prestiżowych zmaganiach, które odbywają się cyklicznie z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej w Miętnem koło Garwolina w kategorii U-10 wzięło udział ponad 20 zespołów z całego województwa mazowieckiego.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Mińsku Mazowieckim dotarli do samego finału tej imprezy. Tu uznać musieli wyższość rówieśników z Warszawy. Mimo ogromnego sukcesu był żal, ponieważ zwycięzca zagra 14 czerwca w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym.

SZÓSTKĘ reprezentowali :

1.Gilant Fabian z klasy III A

2.Komorowski Mikołaj z klasy II B

3.Mitura Michał z klasy II B

4.Reduch Nataniel z klasy III A

5.Romanowski Filip z klasy III C

6.Sęktas Franciszek z klasy III A

7.Skaruz Julian z klasy III C

8.Wójcik Adam z klasy III A

Wspomnieć należy również, że organizatorzy przyznali naszemu Adasiowi Wójcikowi statuetkę najlepszego zawodnika turnieju.

WSZYSTKIM NASZYM CHŁOPCOM SERDECZNE GRATULACJE !!! ????

1B 3a 2a.jpg