ZIELONO NAM

5Kilka dni temu zakończyły się prace przed budynkiem naszej Szkoły. Nareszcie jest estetycznie, bezpiecznie i kolorowo. Reszty dzieła musi dokonać natura. Pojawienie się zieleni pomnoży efekt działania wszystkich tych, którzy przyczynili się do odbetonowania i rewitalizacji terenu.

Jesteśmy wdzięczni Panu Burmistrzowi Marcinowi Jakubowskiemu za wyjście naprzeciw jednej z najpilniejszych potrzeb naszej Szkoły, Paniom Agnieszce Siporskiej i Annie Komudzie odpowiednio za merytoryczną pieczę nad inwestycją i obsługę projektu w ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim.

Pani Annie Siwińskiej składamy serdeczne podziękowania za przygotowany projekt, Pani Justynie Gryz za fachową pomoc w doborze zieleni, Panu Arkadiuszowi Boguckiemu i jego Zespołowi za kompleksową realizację zadania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii dokumentującej zmiany na naszym terenie.