ŚWIĘTO MISIA U NAJMŁODSZYCH

dzień misia1

Dnia 26 listopada 2013r. zerówkowicze z klasy 0b i 0c obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem.

   Uroczysty dzień rozpoczął się zwyczajnie, na początku była krótka zabawa, sprawdzenie listy, śniadanie, a potem…

 

Uczniowie z klasy 0c wraz ze swoimi przyjaciółmi udali się w podróż do „dolnej zerówki”. Na miejscu zostaliśmy serdecznie powitani przez panią Jolę Czyżkowską oraz jej uczniów .     Na początku nastąpiła prezentacja swoich misiów przez dzieci z każdej grupy. Później każda grupa przedstawiła przygotowaną piosenkę lub wiersz o misiu i zaprezentowała wszystkim misiom, które były w tym dniu w szkole. Dzieci z klasy 0b przygotowały dla nas krótkie przedstawienie o "Niedźwiadkach Niejadkach", zaś my w rewanżu recytowaliśmy przygotowane wiersze o misiach. Po wzajemnym wysłuchaniu obu części artystycznych nadszedł czas na trochę zabawy w rytm piosenki pt: „Jadą, jadą misie".

            Na zakończenie dzieci z klasy 0b wręczyły młodszym kolegom namalowane przez siebie „Portrety misiów”.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek w kształcie misiów.

            Bardzo dziękujemy pani Joli i jej wychowankom za udaną współpracę, wspaniałą zabawę i przygotowane specjalnie dla nas przepiękne prace plastyczne.

Anna Pessel wraz z uczniami kl. 0c

DSC05084 DSC05086 DSC05085 DSC05087 DSC05088 DSC05089 DSC05090 dzień misia1