WITAMY WIOSNĘ

1 Mamy wiosnę!!!

Wreszcie nadszedł ten upragniony dzień - 21 marca.  W szkole się zazieleniło - na szczęście nie od tego, co mamy w głowach, tylko od tego, co na siebie założyliśmy. W tym dniu najmodniejszym kolorem była zieleń i jaskrawa żółć.

2 3

4 5

Od samego rana pięknie świeciło słońce i przez cały dzień towarzyszyło wesołym zabawom uczniów Szóstki. Dzieci i młodzież opuścili mury szkolne, by korzystając z pięknej aury pożegnać zimę. Nie dała się ona w tym roku we znaki, więc potraktowaliśmy ją łągodnie. Postanowiliśmy nie topić Marzanny. Pani Zima na oczach wszystkich dzieci przeistoczyła się w kolorową WIOSNĘ. Kukła, przyozdobiona motylkami i kwiatami, wędrowała od klasy do klasy i słuchała radosnych piosenek o wiośnie.

7 6 

8 9

10 11

 12 13

 

Uczniowie starszych klas przywitali wiosnę na sportowo. Uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, rywalizując o tytuł najlepszej sportowej klasy.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 10 12 13