ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

DSC 0480Uśmiechnięci, wypoczęci 1 września 2014 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Z szafy ponownie wyciągnęliśmy podręczniki, zeszyty i piórniki. 

 

 

 

Wszyscy tego dnia przyszli odświętnie ubrani i  uśmiechnięci wzięli udział w uroczystej akademii. Pani dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych w sali uczniów, nauczycieli, rodziców oraz przybyłych gości. Życzyła wszystkim owocnego roku, pełnego sukcesów i satysfakcji ze zdobywanej wiedzy. Szczególnie serdecznie w gronie uczniów powitała Pierwszaki. Najmłodsi uczniowie zostali również obdarowani przez burmistrza naszego miasta, pana Marcina Jakubowskiego, nowymi elementarzami, zakładkami i kredkami. 

Po uroczystości klasy z wychowawcami spotkały się w salach lekcyjnych, by nie tylko zapoznać się z planem lekcji, ale również podzielić się z koleżankami i kolegami wakacyjnymi przygodami.

    Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w nauce i sporcie,

licznych szóstek na świadectwach szkolnych,

jak również powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! 

DSC 0480 DSC 0481 DSC 0482 DSC 0484 DSC 0487 DSC 0488

rozterki-dzwonka-szkolnego