POLSKA NIEPODLEGŁA

0

 

            „Legiony to żołnierska nuta, Legiony to straceńców los…”, „Rozkwitały pąki białych róż…” czy „Jeszcze Polska nie zginęła…” te oraz inne piękne pieśni patriotyczne zabrzmiały w naszej szkole w Dzień Święta Niepodległości.

           

 

  

  Powtórkę z historii Polski prowadzącej przez niewolę do niepodległości i wolności zrobili nam uczniowie klas czwartych w patriotycznym montażu słowno-muzycznym podczas uroczystego apelu.  Pojawiły się symbole narodowe, daty i hasła, które przybliżyły nam wszystkim ogromną wartość, wagę wolności i niepodległości naszej ojczyzny i nas Polaków.

            Szanujmy tę wolność i pielęgnujmy, jako młode pokolenie Polaków pamiętając o tych, którzy stracili życie dla ojczyzny …

            „Żeby Polska, żeby Polska była Polską…”

2 3 5 6 7 9 15

4