II POWIATOWY TURNIEJ TANECZNY "WYTAŃCZYĆ MARZENIA"

konk 1„Talent określa co człowiek robi, nie określa kim człowiek jest [...] Kiedy wiesz kim jesteś możesz dokonać wszystkiego”.

Terry Pratchentt

Wychodzimy z założenia, iż niezależnie od tego jacy jesteśmy, każdy z nas ma prawo by rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Dlatego też z wielkim zapałem przystąpiliśmy do rywalizacji w II Powiatowym Turnieju Tanecznym „Wytańczyć Marzenia”, który organizowany był 17 lutego w SP4 w Mińsku Mazowieckim.

W kategorii klas I-III szkół podstawowych wystartowało 7 drużyn. Grupa Taneczna „Fun” prowadzona przez panią Agnieszkę Kraus wytańczyła dla naszej szkoły zaszczytne III miejsce.

Natomiast w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych wystąpiło aż 12 drużyn. Godnie reprezentowały nas uczennice klas V przygotowane przez panią Sylwię Gugałę, które już wielokrotnie mogliśmy oglądać w czasie uroczystości szkolnych, miejskich i powiatowych.

Wierzymy, że dzięki promocji tańca w naszym mieście, więcej dzieci w przyszłości będzie mogło odkryć swoje talenty i pochwalić się nimi przed nami- nauczycielami, rodzicami i kolegami. Dopingujmy więc dalej nasze Mińskie talenty taneczne!

Przygotowała: Sylwia Gugała

DSC 0043 DSC 0044 DSC 0045 DSC 0053 DSC 0075 DSC 0082 konk 1