MARATON ZUMBA

a8Ruch to zdrowie, a ruch połączony ze szczytnym celem?

Z inicjatywy Rady Rodziców 21 listopada odbył się w naszej szkole I maraton Zumby, na który licznie przybyli dzieci oraz dorośli. Dwie godziny świetnej zabawy poprowadził p. Sebastian Książek, licencjonowany instruktor Zumba Fitness z KDS Studio „Książek Dance Studio. Zabawę wzbogaciła taneczna bitwa Dzieci vs Dorośli. Jak zawsze dzieci nie zawiodły i zwyciężyły!

Podczas imprezy można było wykonać badania wad postawy u dzieci finansowane przez firmę Osteomedica, a w przerwach ugasić pragnienie i uzupełnić kalorie pysznymi sokami i deserami Punktu Miejskich Palet.

Na koniec odbyło się losowanie karnetów sponsorowanych przez zaprzyjaźnione firmy.

Wszyscy przybyli wyrazili chęć udziału w kolejnym maratonie zumby, który odbędzie się jeszcze w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i  przypominamy, że dzięki wam szkoła będzie mogła pochwalić się już niedługo nową tablicą interaktywną.

a1 a2 a3 a4 a5 a7 a8 a8 2 a8 3 a9 a11 a12 a10