ZDROWY STYL ŻYCIA

O zdrowie i dobre samopoczucie warto dbać od najmłodszych lat. Kształtując u dzieci i młodzieży mądre nawyki, realnie wpływamy na ich przyszłość.

Jakie są te najważniejsze zasady? Na to pytanie starali się odpowiedzieć nasi uczniowie podczas spotkania z panią pielęgniarką. Tydzień poprzedzający to spotkanie był wypełniony różnymi zajęciami związanymi z tematem. Dzieci oglądały prezentacje o zdrowym stylu życia, rozwiązywały zagadki, rebusy i  łamigłówki, śpiewały piosenki o zdrowiu, a także wykonywały różne prace plastyczno-techniczne dotyczące tego tematu.

Wizyta pani pielęgniarki miała na celu utrwalenie zdobytych wiadomości. Wiemy przecież, że zdrowy styl życia to klucz do sukcesu.

A więc zaczynamy już od dziś...