Wyniki IX Powiatowego Konkursu Historycznego
Wyniki IX Powiatowego Konkursu Historycznego
„ Śladami najstarszych cywilizacji”
dla uczniów szkół podstawowych
kategoria: test wiedzy
I miejsce:
Krzysztof Pasik Szkoła Podstawowa w Mrozach
Jan Wiercioch Szkoła Podstawowa nr 6 Mińsk Mazowiecki
II miejsce:
Radosław Bontruk Szkoła Filialna w Dębem Małym
Andżelika Chrzanowska Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Hubert Bajszczak Szkoła Podstawowa w Cegłowie
III miejsce:
Piotr Piotrzkiewicz Szkoła Podstawowa w Janowie
Piotr Świątek Szkoła Podstawowa w Wielgolesie
Kinga Sęktas Szkoła Podstawowa w Kałuszynie
Zuzanna Orzepińska Szkoła Podstawowa w Kałuszynie
Gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom!
WYKAZ UCZESTNIKÓW KONKURSU I ICH WYNIKI:
-
Krzysztof Pasik 84 pkt.
-
Jan Wiercioch 84 pkt.
-
Radosław Bontruk 81,5 pkt.
-
Andżelika Chrzanowska 81,5 pkt.
-
Hubert Bajszczak 81,5 pkt.
-
Piotr Piotrzkiewicz 79 pkt.
-
Piotr Świątek 79 pkt.
-
Kinga Sęktas 79 pkt.
-
Zuzanna Orzepińska 79 pkt.
-
Roksana Grabek 75 pkt.
-
Jan Łabędź 75 pkt.
-
Olga Antosiewicz 74,5 pkt.
-
Hubert Bnedek 74 pkt.
-
Adrian Cembrowski 73 pkt.
-
Sandra Laszuk 72,5 pkt.
-
Szymon Mika 71 pkt.
-
Jakub Przasnek 71 pkt.
-
Adrian Broda 70,5 pkt.
-
Barłomiej Przybysz 69,5 pkt.
-
Julia Michalik 67,5 pkt.
-
Julia Leszczyńska 67,5 pkt.
-
Zuzanna Sadoch 67 pkt.
-
Magdalena Jarek 67 pkt.
-
Andrzej Ostrowski 66,5 pkt.
-
Dawid Gromulski 66 pkt.
-
Zuzanna Wieczorek 64,5 pkt.
-
Mateusz Strzałek 64 pkt.
-
Marta Kwiatkowska 64 pkt.
-
Jakub Świątek 63,5 pkt
-
Szymon Łukasiak 63 pkt.
-
Nina Malarecka 63 pkt.
-
Michał Gryglas 62 pkt.
-
Weronika Bartnicka 60,5 pkt.
-
Paulina Reda 59 pkt.
-
Łukasz Pietrzak 59 pkt.
-
Dominika Galej 55 pkt.
-
Stanisław Jędryka 52,5 pkt.
-
Alicja Walerczak 52,5 pkt.
-
Filip Sankowski 49,5 pkt.
-
Patrycja Szymańska 46 pkt.
-
Natalia Szczepek 46 pkt.
-
Andrzej Ostrowski 66,5 pkt.
-
Dawid Gromulski 66 pkt.
-
Zuzanna Wieczorek 64,5 pkt.
-
Mateusz Strzałek 64 pkt.
-
Marta Kwiatkowska 64 pkt.
-
Jakub Świątek 63,5 pkt
-
Szymon Łukasiak 63 pkt.
-
Nina Malarecka 63 pkt.
-
Michał Gryglas 62 pkt.
-
Weronika Bartnicka 60,5 pkt.
-
Paulina Reda 59 pkt.
-
Łukasz Pietrzak 59 pkt.
-
Dominika Galej 55 pkt.
-
Stanisław Jędryka 52,5 pkt.
-
Alicja Walerczak 52,5 pkt.
-
Filip Sankowski 49,5 pkt.
-
Patrycja Szymańska 46 pkt.
-
Natalia Szczepek 46 pkt.