WSPÓLNY UDZIAŁ ŚWIETLICZAKÓW I ZERÓWKOWICZÓW W AKCJI "MISJA-WETERAN, SZANUJĘ I WSPIERAM"

Akcja ,,Misja - Weteran , szanuję i wspieram’’

Dnia 29 maja obchodzimy Dzień Weterana oraz Dzień Działań poza Granicami Kraju.

Nasza szkoła została zaproszona do udziału w akcji ,,Misja – Weteran, szanuję i wspieram’’. Organizatorzy akcji napisali: ,,Nasz udział: dzieci , młodzieży i dorosłych w tym dniu będzie widoczną miarą wsparcia i szacunku dla przedstawicieli służb mundurowych.(…) Wyślijmy list, kartkę lub laurkę Weteranom misji poza granicami Polski – żołnierzom, strażakom, policjantom i funkcjonariuszom straży granicznej – doceńmy ich za odwagę, poświęcenie i niesioną pomoc’’.

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, uczniowie kl. IVa oraz Zerówkowicze z grupy 0 a i grupy 0 b, wykonały ozdobne kartki dla Weteranów, którymi wyraziły słowa wdzięczności uczestnikom misji za ich odwagę i patriotyczną postawę.

Nasze kartki i listy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Weteranów.

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz rodzicom za pomoc najmłodszym uczestnikom.