ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PT.: "URODZINOWA KARTKA DLA ZIEMI"

Image0001

Z przyjemnością informujemy, że międzyprzedszkolny konkurs ekologiczno-plastyczny pt.: „Urodzinowa kartka dla Ziemi” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką związaną z ochroną środowiska naturalnego, ochroną naszej "solenizantki"-Ziemi. Poprzez konkurs chciałyśmy zwrócić uwagę dzieci na rolę zachowań proekologicznych w ich codziennym życiu, a także ich istotny wpływ na naszą terażniejszość  i przyszłość.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci  będą ambasadorami Ziemi i otoczą ją należytą troską.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce zajęli:

-Zuzanna Szczurowska ze Szkoły Podstawowej nr 4, 0a.

-Gabriel Baj ze Szkoły Podstawowej nr 4, 0b.

II miejsce:
Maja Krupiniewicz z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1, 0a.

III miejsce:
Alicja Bhardwaj ze Szkoły Podstawowej nr 6, 0b.

Gratulujemy pozostałym dzieciom,które wzięły udział w konkursie:

Ani Jóźwik(SP4, 0a), Dawidowi Nowak(SP4, 0a), Zuzi Baranowskiej(SP4, 0a),Michasi Ciesielskiej (SP6, 0b), Stasiowi Kalińskiemu(SP6, 0a).

Niezależnie od zajętych miejsc na podium, wszystkie dzieci biorace udział w konkursie otrzymały dyplomy, upominki, zaś laureaci konkursu  nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Image0001 Image0017

Wszystkie prace konkursowe możecie obejrzeć w galerii poniżej.
Image0010 Image0008 Image0006 Image0003 Image0007 Image0002 Image0005 Image0012 Image0011 Image0009 Image0004 Image0014

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich nauczycielom.