ŚWIĘTO 11 LISTOPADA W PRZEDSZKOLU

DSC09236 Każda grupa wykonała na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych.

 Na gazetkach znalazły się wykonany przez dzieci flagi i godło Polski.

  Dzieci tego dnia do przedszkola przyszły ubrane w odświętnych strojach.

 

 Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Anna Zalewska, która powitała wszystkie zebrane dzieci oraz personel szkoły. Następnie dokonała krótkiego rysu historycznego dotyczącego Święta Niepodległości. Zerówkowicze dowiedzieli się  wielu informacji na temat tego święta, poznali tradycje związane z upamiętnieniem odzyskania przez Polskę niepodległości.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

DSC09233 DSC09236 DSC09237