WAKACJE W MIEŚCIE


wakacje w mieścieDrodzy Rodzice,

informujemy, że na terenie naszego miasta w okresie wakacji dzieci będą mogły skorzystać z ciekawej oferty wypoczynku w następujących miejscach:

 

 

  • Miejskiej Bibliotece Publicznej z siedzibą przy ul. Józefa Płsudskiego 1A w atrakcjach pod hasłem ,,Wakacje na Zielonym Wzgórzu" w okresie od 1 lipca do 28 sierpnia 2019 roku w godzinach 11.00 - 17.00 dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat;
  • Muzeum Ziemi Mińskiej z siedzibą przy ul. Stefana Okrzei 16 w warsztatach muzealnych pod hasłem ,,Wakacje 2019 w muzeum" w okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2019 roku w godzinach 10.00 - 11.30 dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Pełna oferta wypoczynku zamieszczona zostanie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.mbpmm.pl) i Muzeum Ziemi Mińskiej (www.muzeum-minskmaz.home.pl) oraz Miasta Mińsk Mazowiecki (www.minsk-maz.pl).