OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

27525Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie, 

z radością  przekazujemy zaproszenie pana burmistrza do udziału w wydarzeniach Święta Niepodległości.

Po raz pierwszy oprócz oficjalnych uroczystości zapraszamy do  spotkania integracyjnego „Herbatka u Piłsudskiego”. W poniedziałek od godziny 11.00 na Starym Rynku zapraszamy do udziału w happeningu „ Stwórzmy razem flagę” Najmłodsi będą mogli zobaczyć króciutki film, przystępnie wyjaśniający historię odzyskania niepodległości. Zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni legionowych. O 12.00 włączymy się w ogólnopolską akcję śpiewania hymnu.  Wszystkich poczęstujemy herbatą z malin i ulubionym ciastkiem Piłsudskiego …… sucharem.

Będzie nam bardzo miło jeśli przyjmiecie Państwo razem ze swoimi dziećmi zaproszenie pana burmistrza.

  • 9.30 Msza Św.
  • 10.30 Część oficjalna
  • 11.00 Świętowanie