ZEBRANIA Z RODZICAMI -LISTOPAD

logo6

Dyrektor Szkoły informuje, że zebrania z rodzicami zaplanowane w miesiącu listopadzie odbędą się on-line przez aplikację Teams.

  • Rodziców klas I-IV zapraszamy 2 listopada 2020 r. (poniedziałek).

Zebranie rozpocznie się o godz. 17.00 prelekcją nt. „Bezpieczeństwo dziecka w kontakcie z komputerem i Internetem" wygłoszoną przez psycholog p. Beatę Szynalską-Skarżyńską. Prelekcja dostępna będzie pod przekazanym przez wychowawców linkiem. Bezpośrednio po prelekcji odbędzie się spotkanie z wychowawcą przez aplikację Teams (klasy 1-3 w zespole "edukacja polonistyczna", kl. 4- w zespole "zajęcia z wychowawcą").

Po ogólnym spotkaniu w godzinach 18.00 - 19.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców.

Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka na pasku po lewej stronie ze słuchawką telefoniczną i napisem rozmowy).

  • Rodziców klas V-VIII zapraszamy 6 listopada 2020 r. (piątek).

Zebranie rozpocznie się o godz. 17.00 prelekcją nt. „Jak rozpoznać, że z dzieckiem dzieje się coś złego i co z tym zrobić" wygłoszoną przez psycholog p. Beatę Szynalską-Skarżyńską. Prelekcja dostępna będzie pod przekazanym przez wychowawców linkiem. Bezpośrednio po prelekcji odbędzie się spotkanie z wychowawcą przez aplikację Teams w zespole "zajęcia z wychowawcą".

Po ogólnym spotkaniu w godzinach 18.00 - 19.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach mają być dostępni dla rodziców.

Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka na pasku po lewej stronie ze słuchawką telefoniczną i napisem rozmowy).