DODATKOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Logo SJOSzanowni Rodzice, Drogie Dzieci

 Z przyjemnością informujemy, że od przyszłego roku szkolnego zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Studium Języków Obcych będą odbywały się w nowej, w pełni wyposażonej sali lekcyjnej wynajętej w budynku byłego FUDu.

Uzyskaliśmy zgodę Dyrekcji Szkoły na prowadzenie naszych zajęć poza terenem szkoły, za co bardzo dziękujemy.

Oddzielna, własna sala lekcyjna pozwoli nam jak najlepiej dopasować plan naszych zajęć do planu zajęć dzieci w szkole publicznej. Jednocześnie zapewniamy, że najmłodsze dzieci będą bezpiecznie przeprowadzane z terenu szkoły do nowej sali przez lektora grupy tak, jak odbywa się to w Szkole Podstawowej nr 4.

Miło nam również podzielić się z Państwem wiadomością, że od września 2018 r. wraca do Was stęskniona pani Ewa Lipińska.

 

Z poważaniem

Tomasz Paudyna

Dyrektor Studium