WSTĘPNA ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
w roku szkolnym 2008/09
Godziny pracy szkoły 7.40 - 16.30
Dyżury nauczycieli rozpoczynają się o godzinie 7.4 5
Godziny pracy świetlicy szkolnej 8.00 - 16.30
Godziny pracy oddziału przedszkolnego 8.00 - 13.00 lub 13.30
Godziny pracy biblioteki szkolnej 8.00 - 14.00
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
1 IX 2007 ...............................Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09
22 XII - 31 XII 2008 .............Zimowa przerwa świąteczna
19 I - 1 II 2009 .......................Ferie zimowe
9 - 14 IV 2009 ........................Wiosenna przerwa świąteczna
IV 2009...................................Ogólnopolski Sprawdzian dla uczniów klas VI
11 XI 2008, 1 V, 11 i 12 VI 2009...Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
19 VI 2009................................Zakończenie roku szkolnego 2008/09
20 VI - 31 VIII 2009 ...............Wakacje
10 XI 2008, 2 I 2009 ...............Dni wolne po odpracowaniu
KADRA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2008-2009
- Dyrektor szkoły - p. Zalewska Anna - nauczanie zintegrowane
- Wicedyrektor - p. Maciejec Renata - przyroda
- Blacharska Lucyna - nauczyciel matematyki, wychowawca kl. VIA
- Brygoła Elżbieta - nauczyciel nauczania zintegrowanego, informatyki, wychowawca kl. IC
- Cecotka Agata - nauczyciel matematyki wychowawca kl. IVB
- Cieślik Barbara - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IA
- Czyż Elwira - nauczyciel przyrody, wychowawca kl. VA
- Czyżkowska Jolanta - nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca OB
- Domaradzka Małgorzata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIIC
- Engelbrecht Renata - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VIB
- Frączkiewicz Iwona - nauczyciel religii
- Filipczak-Maślanka Katarzyna - logopeda, reedukator
- Gorzałka Hanna - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IB
- Grudzińska Marzena - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VC
- Jakubowska Magdalena - nauczyciel muzyki
- Jurczuk Ewa - pedagog, reedukator
- Kowalczyk Beata - nauczyciel w-f, wychowawca kl. VB
- Krasnodębska Renata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIIB
- Kraus Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIIA
- Książek Agnieszka- nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca OA
- Kulma-Mazurek Justyna - psycholog
- Kupiec Beata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IID
- Lalak Eliza - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIC
- Leszczyńska Agnieszka- nauczyciel języka angielskiego
- Lipińska Olga - nauczyciel języka angielskiego
- Ładno Lidia - kierownik świetlicy szkolnej
- Łodyga Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. ID
- Mikulska Aleksandra - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IA
- Ks. Ostanek Norbert - nauczyciel religii
- Ozimek Elżbieta
- nauczyciel świetlicy szkolnej
- Pessel Anna
- nauczyciel świetlicy szkolnej
- Perl Dorota
- nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej IA
- Piekut Janina - nauczyciel religii, wychowawca kl. IVA
- Rokita Tomasz - nauczyciel w-f
- Sałajczyk Beata - nauczyciel biblioteki szkolnej
- Sędek Magdalena - psycholog
- Suchodolska Grażyna - nauczyciel nauczania zintegrowanego wychowawca kl. IIB
- Tomkiewicz Małgorzata - nauczyciel informatyki, plastyki, techniki wychowawca kl. IVC
- Wiktorowicz Aneta
- logopeda
- Wróblewska Bogumiła
- nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej IVA
- Zbucka Marta - nauczyciel historii
|
PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI SZKOŁY
- Anna Gawron - sekretarka, kadrowiec
- Edyta Krypska - księgowa
- Urszula Abelska - intendent
- Ewa Bakuła - pracownik obsługi
- Agnieszka Górska - pracownik obsługi
- Stanisław Górski - konserwator
- Andrzej Kaczmarek - konserwator
- Małgorzata Kowalczyk - kucharka
- Małgorzata Krzyżanowska - kucharka
- Hanna Krzyżanowska - Korzeń - pracownik obsługi
- Ewa Podgórska - szatniarka
- Agnieszka Trąbińska - pracownik obsługi
- Anna Zając - pracownik obsługi
- Barbara Zawadzka - pracownik obsługi
|
SKŁAD RADY RODZICÓW
- PRZEWODNICZĄCA - pani Monika Książęk
- ZASTĘPCA - pani Iwona Kaczmarek
- SKARBNIK - pani Anna Hołuj
- SEKRETARZ - pani Anna Perzanowska
- CZŁONKOWIE:
- pan Dariusz Domeradzki - pani Agnieszka Salwowska - pani Wiesława Zatorska
|
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
- PRZEWODNICZĄCY - Dominika Sałata kl.VIA
- ZASTĘPCA - Patrycja Murawska kl.VIB
- SKARBNIK - Karina Majewska kl. VIB
PRZEDSTAWICIELE MAŁEGO SAMORZĄDU: Klaudia Cudna kl. IIIB Natalia Piórkowska kl. IIIA Natalia Cecotka kl. IIIc
OPIEKUN SAMORZĄDU - pani Agata Cecotka OPIEKUNOWIE MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO kl. I-III - p.Renata Krasnodębska, p.Grażyna Suchodolska
SEKCJE SAMORZĄDOWE:
- Kulturalno- Oświatowa
Opiekunowie: p.Elwira Czyż, p.Olga Lipińska, p.Anna Pessel, p.Beata Sałajczyk
- Sportowo- Turystyczna
Opiekunowie: p.Małgorzata Domaradzka, p.Marzena Grudzińska, p.Tomasz Rokita
- Porządkowa
Opiekunowie : p.Lucyna Blacharska, p.Iwona Frączkiewicz, p.Agnieszka Leszczyńska, p.Marta Zbucka
|
WYKAZ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ DZIAŁAJĄCYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6
w klasach I - III
- Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - wychowawcy klas I-III (11godz.))
- Gimnastyka korekcyjna - E. Lalak (1 godz.)
- Koło Małego Plastyka - E. Brygoła (2 godz.)
- Koło recytatorskie - B. Cieślik (1 godz.)
- Koło "Mali odkrywcy" -B. Kupiec (1 godz.)
- Koło teatralne "Szósteczka" - H. Gorzałka (2 godz.)
- Koło ekologiczne - R. Krasnodębska (2 godz.)
- Koło matematyczne - A. Kraus (1 godz.)
- Koło artystyczne - A. Mikulska
- Koło profilaktyczne "Zdrowuś" - G.Suchodolska (1 godz.)
- Klub Informatyczny - E. Brygoła (1 godz. koła + 1 godz. strona intern.)
- Koło informatyczne - A. Łodyga (1 godz. w kl.Id))
- Koło redakcyjne "Smyk" - A. Łodyga (1 godz.)
w klasach IV - VI
- Koło informatyczne - M. Tomkiewicz (1 godz.)
- Koło przyrodnicze - R. Maciejec, E. Czyż (2 godz.)
- Koło matematyczne VIB - A. Cecotka (1 godz.)
- Koło matematyczne VI A - - L. Blacharska (1 godz.)
- Koło polonistyczne - M. Grudzińska (1 godz.)
- Chór szkolny - M. Domaradzka (2 godz.)
- Koło wokalno- taneczne - E. Lalak (2 godz.)
- Wesołe Nutki - M. Domeradzka (2 godz.)
- Koło plastyczne - M. Tomkiewicz (2 godz.)
- U K S - T. Rokita (3 godz.)
- Koło Warcabowe IV-VI - L. Blacharska (1 godz.)
- Koło redakcyjne "Szósteczka" - R. Engelbrecht (1 godz.)
- Koło regionalne - B. Sałajczyk (2 godz.)
Ponadto w szkole prowadzone są zajęcia z zakresu terapii:
- logopedycznej (20 godz.)
- pedagogicznej (20 godz.)
- psychologicznej (20 godz.)
- reedukacji (6 godz.)
Dla klas integracyjnych IA i IV A przeznaczono dodatkowe zajęcia ( 10 godz. dla każdej klasy):
- gimnastyki korekcyjnej (6 godz.)
- zajęć dydaktyczno-wyrównawczych 2 godz.)
- reedukacji (4 godz.)
- muzykoterapię (4 godz.)
- zajęcia logopedyczne (4 godz.)