KONKURS PLASTYCZNY OWOCE I WARZYWA NA WESOŁO

Konkurs plastyczny ,,Owoce i warzywa na wesoło’’ cieszy się wśród dzieci ogromną sympatią, ze względu na formę prac. Celem konkursu jest promowanie zdrowego stylu odżywiania. Zajęcia świetlicowe nawiązane do tematyki pozwoliły uczniom pogłębić wiedzę nt. zagrożeń wynikających ze złych nawyków odżywiania się. Prace konkursowe były wykonane starannie, pomysłowo i wyglądały bardzo smakowicie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Wyniki konkursu:
I miejsce: Nadia Kulma kl. Ia

II miejsce: Marysia Choinka kl. 0a
                   Emilia Król kl. Ia

III miejsce: Aleksander Buta kl. IIb
                    Oliwia Korzeń kl. IIb
 
Wyróżnienia:
Maja Grajek kl. 0a
Michał Mitura kl. 0a
Wiktoria Nowak kl. 0a
Mikołaj Komorowski kl. 0a
Jakub Ołdak kl. 0a
Basia Szewczyk kl. 0b
Milena Sikorska kl. Ic
Szymon Maciejak kl. Ia
Ania Mitura kl. IIIb
Gabryś Badowski kl. IIIb


GRATULUJEMY!

1 2 3 4