DZIEŃ BABCI I DZIADKA

babciaŚwięto Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień, kiedy robi się nam cieplej na sercu. Z tej okazji dzieci w świetlicy szkolnej przygotowywały prace plastyczne w postaci laurek, portretów, babeczek z papieru i innych materiałów, dzięki tym pracom mogły wyrazić swoje uczucia do swoich dziadków. Dzieci w tych dniach chętnie śpiewały piosenki o swoich dziadkach odpowiadały o ulubionych zabawach z nimi. Chętnie też słuchały wierszy o tematyce tego tak wspaniałego święta. Podczas tych przygotowań na twarzach dzieci gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że będą mogły podziękować swoim kochanym dziadkom wyrażając w ten sposób swoja wdzięczność i szacunek.

Z okazji tak pięknego Święta, życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, szczęścia oraz dużo radości.