BO W ŚWIETLICY FAJNIE JEST...

świetlica

Nasza świetlica proponuje dzieciom z klas I – III urozmaiconą ofertę zajęć edukacyjnych, sportowych oraz rozwijających zainteresowania .

Wiemy, jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu, jednak kiedy pogoda temu nie sprzyja, to podczas pobytu w świetlicy nasze dzieci biorą udział w zabawach ruchowych takich jak taniec, kalambury. Chętnie też wykonują prace plastyczne, które niewątpliwie wzbogacają ich kreatywność, co widać na zdjęciach świetlicy na stronie naszej szkoły.

Ważnym elementem edukacji są łamigłówki matematyczne, wykreślanki, sudoku, wszelkiego rodzaju labirynty. Podczas wykonywania takich ćwiczeń staramy się kształtować zdrową rywalizację. Ciekawą odmianą wspomnianych zabaw jest wspólne czytanie książek, co sprzyja rozwijaniu wyobraźni i pasji twórczych. W świetlicy jest również czas na wyciszenie i słuchanie muzyki relaksacyjnej. Przygotowując zajęcia dla naszych wychowanków, zawsze mamy na uwadze, aby atmosfera panująca w naszej świetlicy sprzyjała rozwijaniu ich zainteresowań i uzdolnień.

No cóż, w naszej świetlicy jest po prostu ciekawie.