TURNIEJ WARCABOWY 2017

Od nowego roku 2017 r. rozpoczęła się realizacja turnieju warcabowego, który cieszy się dużą popularnością wśród wszystkich dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną. Turniej podzielony był na kategorie wiekowe. Zwycięscy zostali wyłonieni w klasach I, II i III. Turniej trwał przez cały styczeń. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem były bardzo przejęte i podekscytowane każdym wygranym pojedynkiem. Turniej zachęcał wychowanków do skupienia uwagi oraz myślenia  nad ciekawą strategią.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!!!!!!

1 2

W kategorii klas I:

I miejsce

Julia Rogala kl. Ib

II miejsce

Zuzia Witek kl. Ia

III miejsce

Krzysztof Król

W kategorii klas II:

I miejsce

Krzysztof Słomczyński kl. IId

II miejsce

Szymon Kozłecki kl. IIc

III miejsce

Ksawery Roguski kl. IId

W kategorii klas III:

I miejsce

Ania Syryjczyk kl. IIIb

II miejsce

Dominik Pełka kl. IIId

III miejsce

Kacper Szwaj kl. IIIe