WSTĘPNA ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
w roku szkolnym 2011/12
Godziny pracy szkoły: 7.00 - 19.00
Dyżury nauczycieli rozpoczynają się o godzinie 7.4 5
Godziny pracy świetlicy szkolnej: 7.00 - 17.00
Godziny pracy oddziału przedszkolnego:
- I zmiana - 7.30 - 12.30 lub 13.30 w dniu odbywania się zajęć religii
- II zmiana - 12.30 - 17.30 lub 13.30 - 18.30 w dniu odbywania się zajęć religii
Godziny zajęć dydaktycznych w klasach I - VI: 8.00 - 16.25
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
1 IX 2011 (czwartek) ...................................Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/12
14 X 2011 (piątek) ...............................Dzień Edukacji Narodowej
11 XI 2011 (piątek) ..............................Święto Niepodległościowe - dzień wolny od zajęć
23 - 31 XII 2011 ............................Zimowa przerwa świąteczna
6 I 2012 ..............................święto Trzech Króli - dzień wolny od zajęć
16 - 29 I 2012 ..............................Ferie zimowe dla woj. mazowieckiego
5 - 10 IV 2012 ............................Wiosenna przerwa świąteczna
3 IV 2012(wtorek) .............................Ogólnopolski Sprawdzian dla uczniów klas VI
1 i 3 V 2012 ..............Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
7 VI 2012 (środa)..............................Boże Ciało - dzień wolny od zajęć
29 VI 2012 (piątek)..............................Zakończenie roku szkolnego 2011/12
30 VI - 31 VIII 2012 .......................Wakacje
|
GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW FUNKCYJNYCH
PRACOWNIK
|
poniedziałek
|
wtorek
|
środa
|
czwartek
|
piątek
|
Ewa Jurczuk - pedagog |
9.00-14.00 |
9.00-14.00 |
9.00-14.00 |
9.00-14.00 |
9.00-13.00 |
Magdalena Sędek - psycholog |
8.30-13.30 |
8.30-10.30 |
12.00-16.00 |
8.30-15.00 |
8.30-15.00 |
Katarzyna Filipczak-Maślanka - logopeda |
8.00-12.00 |
8.00-12.00 |
8.00-14.00 |
10.30-15.30 |
10.30-15.30 |
Aneta Wiktorowicz - logopeda |
---
|
---
|
---
|
11.00-17.00 |
---
|
Beata Sałajczyk - biblioteka szkolna |
8.00-14.00 |
9.00-15.00 |
8.00-14.00 |
9.00-15.00 |
8.00-14.00 |
Bożena Nastaga - pielęgniarka |
8.00-15.00 |
13.00-15.00 |
13.00-15.00 |
8.00-15.00 |
8.00-15.00 |
|
KADRA PEDAGOGICZNA
w roku szkolnym 2011-2012
- Dyrektor szkoły - p. Zalewska Anna - nauczanie zintegrowane
- Wicedyrektor - p. Maciejec Renata - przyroda
- Kierownik świetlicy szkolnej - p. Lidia Ładno - przyroda
- Baltaziuk-Gałązka Greta - nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. IVD
- Barys Marzanna - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIIC
- Blacharska Lucyna - nauczyciel matematyki, wychowawca kl. VIC
- Brygoła Elżbieta - nauczyciel nauczania zintegrowanego, informatyki, urlop
- Cecotka Agata - nauczyciel matematyki wychowawca kl. IVC
- Czyż Elwira - nauczyciel przyrody, wychowawca kl. VIA
- Czyżkowska Jolanta - nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca OB
- Domaradzka Małgorzata - nauczyciel nauczania zintegrowanego,muzyki, historii, wychowawca kl.VA
- Engelbrecht Renata - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VIB
- Filipczak-Maślanka Katarzyna - logopeda, reedukator
- Gierat Ewa - nauczyciel języka angielskiego
- Gletkier Anna - nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym 0A
- Gorzałka Hanna - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IB
- Grudzińska Marzena - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VB
- Gugała Sylwia - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej IIB
- Jurczuk Ewa - pedagog, reedukator
- Kowalczyk Beata - nauczyciel w-f, wychowawca kl. VC
- Krasnodębska Renata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIIA
- Kraus Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIIB
- Królak Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IA
- Kruś Magdalena - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej IIA
- Książek Agnieszka- nauczyciel nauczania zintegrowanego , wychowawca IID
- Kupiec Beata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, reedukator, wychowawca kl. IIB
- Lalak Eliza - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIC
- Leszczyńska Agnieszka- nauczyciel języka angielskiego, urlop
- Lipińska Olga - nauczyciel języka angielskiego,wychowawca kl. VD
- Łodyga Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, , reedukator, wychowawca kl. IC
- Mariańczyk Mirosława - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej -IIIA
- Mikulska Aleksandra - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIA
- Katarzyna Śmigielska - nauczyciel rytmiki i muzykoterapii
- Emilia Padzik - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca kl. IVB
- Perl Dorota - nauczyciel nauczania zintegrowanego, reedukator, wychowawca kl. ID
- Pessel Anna - nauczyciel świetlicy szkolnej
- Piekut Janina - nauczyciel religii, wychowawca kl. IVA
- Ks. Mariusz Przywoźny - nauczyciel religii
- Reczek Sebastian - nauczyciel w-f, instruktor pływania
- Roguska Wiesława - nauczyciel matematyki
- Rokita Tomasz - nauczyciel w-f
- Toczyska Alicja - nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca OA
- Sałajczyk Beata - nauczyciel biblioteki szkolnej
- Sędek Magdalena - psycholog
- Suchodolska Grażyna - nauczyciel nauczania zintegrowanego, historii, wychowawca kl. IIE
- Swatko Bożena - nauczyciel świetlicy szkolnej
- Syryjczyk Aneta - nauczyciel wychowania przedszkolnego w gr.0C
- Tomkiewicz Małgorzata - nauczyciel informatyki, plastyki, techniki
- Walendzik Sylwia - nauczyciel świetlicy szkolnej
- Wiktorowicz Aneta - logopeda
- Wróblewska Bogumiła - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej IVA
- Zawadka Michał - nauczyciel w-f, gimnastyki korekcyjnej
|
PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI SZKOŁY
- Anna Gawron - sekretarka, kadrowiec
- Edyta Krypska - księgowa
- Urszula Abelska - intendent
- Ewa Bakuła - pracownik obsługi
- Agnieszka Górska - pracownik obsługi
- Stanisław Górski - konserwator
- Małgorzata Kowalczyk - kucharka
- Małgorzata Krzyżanowska - kucharka
- Hanna Krzyżanowska - Korzeń - pracownik obsługi
- Monika Nowak - pracownik obsługi
- Ewa Podgórska - szatniarka
- Zuzanna Sitkowska - pracownik obsługi
- Agnieszka Trąbińska - pracownik obsługi
- Anna Zając - pracownik obsługi
- Barbara Zawadzka - pracownik obsługi
|
SKŁAD RADY RODZICÓW
- PRZEWODNICZĄCA - pani Jolanta Szafraniak
- ZASTĘPCA - pani Barbara Zgódka
- SKARBNIK - pani Sylwia Grabarczyk
- SEKRETARZ - pani Agata Gwardiak
- CZŁONKOWIE:
- pani Joanna Leonardziak
- pan Arkadiusz Łukasiak
- pani Anna Żaczek
- KOMISJA REWIZYJNA:
- pani Karolina Kielak
- pani Ewa Filipiak
-pani Agnieszka Czmoch
|
WYKAZ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ
- Koło teatralne "Szósteczka" - H. Gorzałka (2 godz.)
- Koło taneczno-wokalne - S.Gugała (2 godz.)
- Koło informatyczne - M. Tomkiewicz (1 godz.)
- Koło wokalne "Wesołe Nutki" - M. Domeradzka (1 godz.)
- Chór - M. Domeradzka (2 godz.)
- Koło przyrodnicze - R. Maciejec, E. Czyż (2 godz.)
- Koło matematyczne VIB - A. Cecotka (1 godz.)
- Koło matematyczne IVA, VIC - L. Blacharska (2 godz.)
- Koło polonistyczne - M. Grudzińska (1 godz.)
- Koło polonistyczne - R. Engelbrecht (1 godz.)
- Koło plastyczne - M. Tomkiewicz (1 godz.)
- U K S - t. Rokita, S. Reczek (2 godz.)
- Koło Warcabowe IV-VI - M. Zawadka (1 godz.)
Dodatkowo każdy nauczyciel prowadzi społecznie zgodnie z art. 42 KN 2 godz. zajęć tygodniowo o charakterze artystycznym, przedmiotowym, wyrównawczym lub opiekuńczym. ( 45 nauczycieli naszej szkoły będzie realizowało 90 godzin takich zajęć tygodniowo)
Ponadto w szkole prowadzone są zajęcia z zakresu terapii:
- logopedycznej (20 godz.)
- pedagogicznej (20 godz.)
- psychologicznej (20 godz.)
- reedukacji (6 godz.)
Dla klas integracyjnych IIA, IIB, IIIA i IV A przeznaczono dodatkowe zajęcia ( 7 godz. dla każdej klasy), dla oddziału integracyjnego 0A, (5 godz.), łącznie 33 godziny:
- gimnastyki korekcyjnej (8 godz.)
- zajęć dydaktyczno-wyrównawczych (4 godz.)
- reedukacji (6 godz.)
- muzykoterapię (5 godz.)
- zajęcia logopedyczne (8 godz.)
- konsultacji psychologicznych (2 godz.)
WYKAZ ORGANIZACJI UCZNIOWSKICH
Samorząd Uczniowski - opiekun - Agata Cecotka, Elwira Czyż
- Sekcja kulturalno-oświatowa - Bogumiła Wróblewska, Agnieszka Książek Beata Sałajczyk, Magdalena Sędek, Agnieszka Kraus
- Sekcja porządkowa - Lucyna Blacharska, Mirosława Mariańczyk, Emilia Padzik , Beata Kowalczyk Agata Cecotka, Emilia Padzik, Mirosława Mariańczyk
- Sekcja sportowo-turystyczna - Małgorzata Domeradzka, Marzena Grudzińska, Tomasz Rokita, Michał Zawadka, Sebastian Reczek
- Mini - Samorząd Uczniowski klas I-III - Grażyna Suchodolska, Renata Krasnodębska, Hanna Gorzałka, Agnieszka Kraus
Kronika Szkoły - Małgorzata Tomkiewicz, Elżbieta Brygoła, Anna Pessel, Sylwia Walendzik
Opieka nad stronami internetowymi szkoły - Lucyna Blacharska, Agnieszka Łodyga, Renata Engelbrecht, Małgorzata Tomkiewicz
Gazeta Szkolna - Renata Engelbrecht, Olga Lipińska "Szósteczka", Agnieszka Łodyga, Agnieszka Kraus "Smyk"
Opieka nad sztandarem - Janina Piekut, Dorota Perl, Katarzyna Filipczak-Maślanka Olga Lipińska, Agnieszka Królak , Beata Kupiec
Ceremoniał szkolny - Tomasz Rokita
Opieka nad sprzętem muzycznym i nagłośnieniem - Eliza Lalak, Małgorzata Domeradzka
|
|