NIEZWYKŁE SPOTKANIE

W Szkole Podstawowej nr 6 Dzień Babci i Dziadka połączono z ostatnim dniem karnawału i podsumowaniem pracy uczniów w I semestrze. To święto ma w naszej szkole długoletnią tradycję. W poprzednich latach Babcie i Dziadkowie zapraszani byli przez poszczególne klasy na kameralne spotkania przy herbatce. W tym roku uroczystość rozpoczęła się od wspólnego spotkania na sali gimnastycznej.

Dyrektor Szkoły, pani Anna Zalewska, serdecznie powitała licznie przybyłych gości, a wśród nich dawną Dyrektor naszej szkoły, Panią Jadwigę Zawadkę - teraz w roli Babci.

Uczniowie klas młodszych zaprezentowali niezwykły montaż słowno-muzyczny opracowany specjalnie dla Dziadków. Były wiersze, tańce, piosenki i przedstawienie teatralne przygotowane przez poszczególne klasy pod kierunkiem swoich nauczycieli.

Dzieci najpiękniej jak potrafiły dziękowały przybyłym gościom za troskę i poczucie bezpieczeństwa, którego doświadczają codziennie. Wszystkim nam Dziadkowie dają przede wszystkim bezwarunkową miłość, przekazują zasady moralne, umacniają wiarę w swoje możliwości i za to należy im się największy szacunek. Po występach artystycznych odbyły się spotkania w klasach. Dziadkowie otrzymali drobne upominki samodzielnie wykonane przez dzieci. Niejednej Babci i Dziadkowi w tym dniu ze wzruszenia zakręciły się łzy, ale były to łzy szczęścia i dumy ze swoich wnuków.

Pokaz slajdów

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+