POŻEGNANIE SZKOŁY

Kolejny rok szkolny za nami. Nadszedł czas podsumowania całorocznej pracy, a potem długo oczekiwanych wakacji. Tego dnia uczniowie w odświętnych strojach zebrali się na sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Wejście pocztu sztandarowego i odśpiewanie hymnu państwowego wprowadziło podniosły nastrój.

Jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor Anna Zalewska dokonując podsumowania całorocznej pracy i wręczając nagrody książkowe wraz ze świadectwami "z czerwonym paskiem" uczniom wyróżniającym się bardzo dobrymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. Podziękowała również rodzicom uczniów wręczając listy gratulacyjne i podziękowania.

Szczególnie podniosłym momentem było pożegnanie uczniów klas szóstych. Rozstają się oni nie tylko z kolegami i nauczycielami, ale też beztroskimi latami dziecięctwa. Tradycyjnie już uczniowie klas piątych wręczyli odchodzącym koleżankom i kolegom maskotki życząc im sukcesów w nauce oraz miłej atmosfery w nowe szkole.

Piosenki przygotowane przez chór szkolny wprowadziły wszystkich we wspaniały wakacyjny nastrój. Pozostało jeszcze tylko spotkanie z wychowawcami, podczas którego uczniowie otrzymali świadectwa.

Do zobaczenia we wrześniu!

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+