Mińsk Mazowiecki 23.04.2011 r.

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
"Z ortografią za pan brat"

29 marca w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV - VI. Do tego etapu zakwalifikowało się 19 uczniów klas czwartych, 15 uczniów klas piątych oraz 16 uczniów klas szóstych. Uczniowie w ciągu godziny rozwiązywali test polonistyczny oraz pisali dyktando (musieli wykazać się znajomością reguł ortograficznych jak również ogólnie poprawną polszczyzną). Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwały panie polonistki.

Najlepszymi wśród uczniów, okazali się:

kl. IV
I miejsce – Zuzanna Patoleta Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
II miejsce – Michalina Smoleńska Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim
III miejsce – Patryk Kalisz Szkoła Podstawowa w Cegłowie oraz Sara Lejman Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim

kl. V
I miejsce – Katarzyna Leszczyńska Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim
II miejsce – Weronika Ponikowska Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim
III miejsce – Patryk Świątek Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim oraz Angelika Wichrowska Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim

kl. VI
I miejsce – Gabriela Bobruś Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim
II miejsce – Przemysław Gniadek Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim
III miejsce – Aleksandra Szwajkowska Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim

Gratulujemy zwycięzcom oraz ich nauczycielom!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozdania nagród, która odbędzie się 30 maja o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 6.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+