Warcaby 100-polowe

30 października 2007r. w sali mińskiego MOSIR-u odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w warcabach 100-polowych oraz pierwsza runda IV Drużynowych Mistrzostw Szkół Podstawowych Mińska Mazowieckiego w warcabach 100-polowych

Naszą szkołę reprezentowali:
Paulina Rybicka, Natalia Szczęsna, Wioletta Woźniak, Magdalena Witowska, Dominika Sałata, Michał Młot, Franciszek Kołodziejczyk, Karol Zięba, Kamil Bouchiker, Mateusz Engelbrecht, Michał Rychter.
Koło prowadzą panie: Beata Kupiec i Beata Kowalczyk.

"Przetrenowani" na kółku warcabowym z zapałem stanęliśmy do turnieju. Nie było łatwo - jednak w drużynie siła. Wspólnym wysiłkiem zdobyliśmy w obu konkursach wysokie II miejsca. Do szkoły wróciliśmy z szerokim uśmiechem, pamiątkowymi dyplomami i pucharem, który zawsze będzie nam przypominał, że warto grać w warcaby!!!

Pokaz slajdów

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+