KARNAWAŁOWE BALE

13Jednym ze zwyczajów karnawałowych w Polsce jest organizowanie zabaw, na których każdy uczestnik powinien posiadać odpowiednie przebranie na bal karnawałowy. Dzieci z naszej szkoły również wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów ze znanych bajek i nie tylko. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Wszyscy uczniowie klas I – III bawili się znakomicie w salach lekcyjnych samodzielnie przystrojonych na tę okazję i przy ulubionej dziecięcej muzyce dobieranej często przez samych zainteresowanych. W czasie przerwy dzieci miały słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Bale, choć tylko klasowe dostarczyły wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Zobaczcie sami!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 11 13 14 15 16 17 18 19 20 22