PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ

Podsumowanie szkolnej akcji charytatywnej dla Fundacji Domowego Hospicjum Dziecięcego "Promyczek".

Z wielką radością informujemy, że sukcesem zakończyła się nasza wspólna akcja pomocy dla dzieci z Domowego Hospicjum Dziecięcego w Otwocku.
Przez czas trwania zbiórki, społeczność szkolna przynosiła zakupione indywidualnie oraz zbiorowo dary w postaci pieluszek i słoiczków z zupkami, deserkami dla chorych dzieci.
Napisaliśmy „zbiorowo", bo najbardziej zaskoczyli nas najmłodsi uczniowie naszej szkoły, z zerówki. W wyniku przeprowadzonego kiermaszu ozdób wykonanych przez dzieci wraz z nauczycielami, pozyskano środki finansowe, za które rodzice zakupili pampersy i zupki. Jak widać każdy może być wolontariuszem, duży i mały, liczą się chęci i pomysły.
Wszystkie dary zostały odebrane ze szkoły przez przedstawicieli Domowego Hospicjum Dziecięcego i zawiezione do Otwocka.
Naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przekazali dar swojego serca dla chorych dzieci bardzo dziękujemy.

Szkolny Wolontariat